Kontakt og ansatte

Rørosmeieriet tilbyr økologisk mat av høy kvalitet gjennom industrialisert håndverksproduksjon, med utspring i rike mattradisjoner og gode råvarer fra Røros-traktene. Du finner våre varer i alle de største kjedene i Norge.

Adresse og åpningstider

Rørosmeieriet as
Sollihagaen 2, 7374 Røros

Kontor:
Mandag – Fredag 08:00 – 15:00

Resepsjon og butikk:

mandag - fredag 09:00 - 15:00

Våre ansatte - Administrasjon

Trond Vilhelm Lund
Meieribestyrer
(+47) 991 07 731
trond@rorosmeieriet.no

Gunhild Sun Bellsli
Kommunikasjonssjef
(+47) 915 66 273
gunhild@rorosmeieriet.no

Viviann Solbakken
Kvalitetsleder
(+47) 950 48 284
viviann@rorosmeieriet.no

Ingvill Øren Moslet
Innkjøp
(+47) 911 66 737
ingvill@rorosmeieriet.no

Grupper / Opplevelse

Hilde Myhren
Prosjektleder
(+47) 924 20 367
hilde@rorosmeieriet.no

Salg Storhusholdning

Lars-Eric Granqvist
Salgssjef Storhusholdning
(+47) 996 42 955
lars@rorosmeieriet.no

Salg Dagligvare

Glenn Jelsnes
Salgssjef Dagligvare
(+47) 934 81 505
glenn@rorosmeieriet.no

Siw Edvardsen
Områdeleder Oslo og Østfold
(+47) 932 14 877
siw@rorosmeieriet.no

Raymond Morfjord
Områdeleder Buskerud, Vestfold, Telemark, Agder og Rogaland
(+47) 488 40 990
raymond@rorosmeieriet.no

Robin Pedersen
Områdeleder Hedmark, Oppland, Akershus og Bergen
(+47) 950 68 248
robin@rorosmeieriet.no