Kontakt og ansatte

Rørosmeieriet tilbyr økologisk mat av høy kvalitet gjennom trygg industrialisert håndverksproduksjon, med utspring i rike mattradisjoner og gode råvarer fra Røros-traktene. Du finner våre varer i alle de største kjedene i Norge.

Adresse og åpningstider

Rørosmeieriet as
Sollihagaen 2, 7374 Røros

Kontor:
Mandag – Fredag 08:00 – 15:00

Resepsjon og butikk:
Mandag – Fredag 09:00 – 16:00

Våre ansatte - Administrasjon

Trond Vilhelm Lund

Trond Vilhelm Lund
Meieribestyrer
(+47) 991 07 731
trond@rorosmeieriet.no

Jørgen Skancke Langen

Jørgen Skancke Langen
Økonomisjef
(+47) 414 89 861
jorgen@rorosmeieriet.no

Gunn Tønset

Gunn Tønset
Ordre
(+47) 466 69 082
gunn@rorosmeieriet.no

Kristin Westum

Kristin Akeren Westum
Kvalitetsleder
(+47) 918 15 069
kristin.westum@rorosmeieriet.no

Gunhild Sun Bellsli

Gunhild Sun Bellsli
Kommunikasjonssjef
(+47) 915 66 273
gunhild@rorosmeieriet.no

Jan Kristen Dølmo
Innkjøp
(+47) 72 41 35 00
innkjop@rorosmeieriet.no

Grupper / Opplevelse

Hilde Myhren

Hilde Myhren
Marked og opplevelsesleder
(+47) 924 20 367
hilde@rorosmeieriet.no

Storhusholdning

Lars-Eric Granqvist

Lars-Eric Granqvist
Salgssjef Storhusholdning
(+47) 996 42 955
lars@rorosmeieriet.no

Ekspedisjon

Maria Varela

Maria Varela
Ekspedisjonsleder
(+47) 911 12 724
maria@rorosmeieriet.no

Produksjon

Eskil Løkken

Eskil Løkken
Produksjonsleder
(+47) 924 43 445
eskil@rorosmeieriet.no

Salg Dagligvare

Glenn Jelsnes

Glenn Jelsnes
Salgssjef Dagligvare
(+47) 934 81 505
glenn@rorosmeieriet.no

Raymond Morfjord

Raymond Morfjord
Områdeleder Vestfold og Telemark, Agder, Rogaland og tidligere Buskerud
(+47) 488 40 990
raymond@rorosmeieriet.no

Siw Edvardsen

Siw Edvardsen
Områdeleder Oslo, Vestland og tidligere Østfold
(+47) 932 14 877
siw@rorosmeieriet.no

Robin Pedersen

Robin Pedersen
Områdeleder Innlandet, Trøndelag, Møre og tidligere Akershus
(+47) 950 68 248
robin@rorosmeieriet.no

Teknisk

Ola Hilmarsen

Ola Hilmarsen
Driftsleder
(+47) 995 61 377
ola@rorosmeieriet.no

Kim Arild Narvesen
Teknisk leder
(+47) 901 21 360
kim.narvesen@rorosmeieriet.no